Hypoteční úvěry od Eurohypotéka

Hypotéky zajištujeHypoteční makléř:

volejte: 776 187 260

Hypoteční kalkulačka

Hypoteční kalkulačkaNašim klientům poskytujeme vysoce profesionální služby v oblasti financování bydlení

Abychom Vám zajistili kompletní servis, mezi naše služby patří i zajištění financování Vámi vybrané nemovitosti. Naše hypoteční centrum zajišťuje společnost EUROHYPOTÉKA, v současnosti jeden z největších hypotečních brokerů na českém trhu. Spolupracuje s 12 hypotéčními bankami, představujícími 100% českého hypotéčního trhu. Tím jsou její hypoteční specialisté schopni pokrýt veškeré Vaše požadavky a potřeby, a vybrat pro Vás doopravdy to nejoptimálnější řešení.

Protože má EUROHYPOTÉKA s bankami exklusivní smlouvy, jsou Vám její makléři schopni vyjednat i takové podmínky, které byste za normálních okolností nedostali, jako např. nadstandardní snížení úrokové sazby úvěru. Dokáží vyřešit i tak složité případy, jako klientelu s nedostatečnou bonitou nebo zápisem v bankovním registru dlužníků.

Pokud přemýšlíte nad svými příjmy a výdaji nebo zda je pro Vás hypotéka vůbec dostupná, a zjišťujete, která hypoteční banka by Vám mohla nabídnout nejzajímavější podmínky, nechte si poradit od profesionálů.

"Můžete totiž navštívit všech 11 hypotečních bank na českém trhu, ale můžete také nevštívit jen nás..." - Jakub Císař, CEO

EUROHYPOTÉKA ví, která hypoteční banka a která hypotéka bude pro Vás ta pravá

Nejprve u nás každý klient projde podrobnou vstupní analýzou. Hypotéční specialisté s Vámi projdou Vaše potřeby, požadavky a finanční možnosti, a na základě objektivních informací Vám navrhnou možné způsoby financování, odpovídající právě Vašim cílům a přáním. Servis z naší strany je kompletní. Naši hypotéční makléři Vás provázejí celým průběhem obchodu, od úvodní analýzy, přes všechna jednání v bance, až po přidělení úvěru a čerpání finančních prostředků.

Pomáhají Vám aktivně zajistit veškerou potřebnou dokumentaci, od podání žádosti o úvěr a zajištění odhadu nemovitosti, až po shromáždění všech bankou požadovaných dokumentů. Zajistí Vám i veškeré doplňkové služby, související s financováním nemovitosti, včetně pojištění úvěru nebo nemovitosti. Díky jejich osobnímu přístupu je každá hypotéka vyřízena rychle a jednoduše.

Tímto ale náš servis nekončí. Chceme, aby se k nám klienti rádi vraceli, protože jsme jim poskytli vysoce kvalitní služby. Proto s nimi zůstáváme, a poskytujeme jim neustálý přísun nových informací. To se týká předně vyjednání lepších úrokových sazeb a snížení obvyklých bankovních přirážek na úroku po skončení prvního období fixace. Naším největším cílem je spokojenost našich klientů.

Výhody EUROHYPOTÉKY pro klienta Společně vybereme nejvýhodnější hypoteční banku Exklusivní úroky pro naše klienty (10/2008 – Úvěr 3,5% p.a.)

V ČR spolupracujeme se všemi 13 hypotečními bankami

Výše hypotéky až 150% z odhadní ceny nemovitosti Hypotéka na byt v osobním i družstevním vlastnictví Hypotéka do 75 let, bez příjmu nebo při zápisu v registru

Vyřízení všech případně potřebných pojištění Analýza do 48h, schválení hypotéky do 5 dní

Celková úspora času i Vašich financí

Formulář na posouzení Vaší bonity vyplňte zde.