Prodej nemovitostí

Nabídka bytů a domů k prodeji na SPS Reality

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

Naše společnost nabízí svým klientům následující služby v oblasti nemovitostí:

Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu

• Bytů
  • Rodinných domů
  • Činžovních domů
  • Pozemků
  • Nebytových prostor
Přímé odkoupení výše uvedených nemovitostí

Bezúročná záloha na nabízenou nemovitost

• Záloha ve výši až 300.000 Kč při exkluzivní smlouvě na 1 rok
  • Peníze k dispozici do týdne od podepsání smlouvy
  • Při splácení do 1 roku nepožadujeme úroky

V souvislosti s realizací výše uvedených činností poskytujeme zdarma tyto služby:

• Kompletní právní servis
  • Převod médií

Dále jsme schopni za výhodných podmínek zajistit:

• stěhovací firmu
  • soudního znalce
  • architekta ( stavaře, statika )

Jsme Váš partner pro investice do nemovitostí.

DOPORUČENÍ

Znáte někoho ze svého okolí kdo prodává nebo chce koupit nemovitost?
Doporučte nás a získejte 10% z naší provize.

Postup prodeje nemovitosti

1. Prohlídka nemovitosti

Abychom mohli určit cenu nemovitosti, která je nám nabídnuta, musíme daný objekt osobně navštívit. Na místě jsme schopni určit přesnou částku, za kterou lze zakázku prodat či pronajmout. Pokud dáte na naše doporučení, lze garantovat úspěšnou realizaci.

2. Zajištění podkladů

Prvořadým úkolem naší společnosti je zajištění veškeré dokumentace k zakázce. Jedná se zejména o podklady osvědčující právní vztah klienta k nemovitosti, na jehož základě, může daný objekt prodávat, příp. pronajímat. Samozřejmostí je zajištění výpisu z listu vlastnictví, snímků z katastrální mapy. Na vyžádání zajistíme i nabývací titul.

3. Zprostředkovatelská smlouva

Existují dva způsoby spolupráce mezi realitní kanceláří a klientem.

• a) nevýhradní smlouva
  • b) výhradní smlouva

Jako bonus u výhradní smlouvy nabízíme vypracování úředního odhadu a daňového přiznání k dani z převodu nemovitosti ZDARMA.

4. Vyhledání zájemce a zajištění prohlídek

Inzerujeme na dnes dvou nejnavštěvovanějších serverech a to: www.reality.cz , www.sreality.cz dále pak v realitních časopisech dle nabízené nemovitosti.

5. Podpis smluvních dokumentů

Smluvní dokumenty jsou vyhotoveny právníkem naší společnosti , který za jejich preciznost nese plnou odpovědnost.

6. Předání nemovitosti

Při předání nemovitosti je vyplněn předávací protokol do kterého se zapíšou stavy všech měřidel a konstatuje se, že předávaná nemovitost je bez závad.

Pro klienty hledáme

byty, domy, činžovní domy, pozemky

Poptávka byty

BYT

Pro rodinu se třemi dětmi hledám byt na Praze 4 (ideálně Bráník, Podolí), nebo na Praze 6 o velikosti 4+1 a větší na klidném místě. Klientka si nepřeje novostavbu. Klade důraz na to, aby jejich bydlení mělo určitého „ducha“.

BYT

Pro majitele RD v Praze 5 hledáme dva menší byty v lokalitě Praha 5. Platba v hotovosti. Na nastěhování nespěchá.

BYT

Mladá rodina koupí byt o velikosti 3+1 až 4+1 v lokalitě Praha 9 – Prosek. Podmínkou je byt v novostavbě, nebo v domě po rekonstrukci. Platba v hotovosti.

BYT

Pro klienta pracujícího na letišti hledáme byt v lokalitě s dobrou dostupnosti na letiště – Ruzyně. Financování zajištěno.

BYT

Koupím byt cihlovém domě v lokalitě Praha 8,9 nebo 10. Min. velikost 2+kk až 3+1. Platba v hotovosti.

BYT

Pro mladou rodinu hledám 4+1 (100m2) v lokalitě Praha 4, 6 (Bubeneč), v cihlové starší zástavbě. V klidné lokalitě. Bydlení, které má „ducha“. Klientka spěchá!!!

Poptávka rodinné domy

RODINNÝ DŮM

Pro staršího pána hledám rodinný dům v Radotíně a jeho blízkém okolí. Důvodem je zaměstnání v obci a omezení možnosti dojíždění. Financování zajištěno.

RODINNÝ DŮM

Pro starší pár s rodinou hledám dvougenerační rodinný dům (150m2) nebo velký dům, který lze upravit na dvougenerační v lokalitě Beroun, Rakovník, P-Z, Benešovsko. Prioritou je klidné bydlení a příroda. Nutností je dobré spojení do Prahy (bus, vlak).

RODINNÝ DŮM

Pro čtyřčlennou rodinu hledám rodinný dům v lokalitě jih a J – Z od Prahy (Zbraslav až Řevnice). Nutností je dobré dopravní spojení do Prahy kvůli dojíždění dětí do školy a školky. Financování zajištěno.

Pro klienta hledáme RD v lokalitě – Křeslice, Pitkovice, Průhonice

RODINNÝ DŮM

Pro klienta hledáme dům v lokalitě Praha 8 a blízké okolí. Cena dle stavu nemovitosti

RODINNÝ DŮM

Pro majitele školící firmy hledáme vilu vhodnou na sídlo firmy. ( cca 20 lidí ) Podmínku je dobrá dostupnost na MHD.

RODINNÝ DŮM

Pro rodinu s 2 dětmi hledáme RD v lokalitě Praha – Západ. Cena do 5mil.Kč.

RODINNÝ DŮM

Pro klienta hledáme RD v lokalitě Praha 5, 6. Stav domu není rozhodující. Může být i před rekonstrukcí. Podmínkou dobré spojení na letiště.

RODINNÝ DŮM

Pro klienta, kterému jsme zajistili prodej bytu hledáme naléhavě RD v Praze 4, 10. Min. velikosti 4+1. Cena do 8mil.Kč.

Poptávka činžovní domy

ČINŽOVNÍ DŮM

Pro movitého zahraničního klienta hledám investiční příležitost. Koupě činžovního domu, nejlépe v centru Prahy 1,2. Financování zajištěno.

ČINŽOVNÍ DŮM

Pro našeho klienta, který vyhledává investiční příležitosti na českém trhu realit, hledám činžovní domy v úzkém centru Prahy. Financování zajištěno.

Poptávka pozemky

POZEMEK

Pro klienta hledáme komerční pozemek v Praze a blízkém okolí nejlépe u hlavní komunikace.

POZEMEK

Hledáme pro naše klienty pozemek o velikosti 700 – 1500 m2, pro výstavbu RD v Praze a okolí – do 25 km.

POZEMEK

Pro naší developerskou společnost hledáme pozemky v Praze a Středočeském kraji pro výstavbu bytových nebo rodinných domů.

POZEMEK

Pro našeho klienta hledáme pozemek o velikosti do 1000m2 na Praze východ s možností dokoupit sousední pole, louky – plocha do 10 000m2.